Izaicinājums: Inovatīvs badmintona laukuma segums
Izaicinājuma apraksts:
Ir nepieciešams badmintona paklājs, ko var likt sporta zālēs uz grīdas vai arī uz rūpnieciskas virsmas, piemēram, betona u.c. (attiecīgi pašā paklājā nepieciešams papildus amortizācija). Laukuma segumam jābūt tādam, kas amortizē piezemēšanos pēc "līdaciņām", un vienlaicīgi tādam, kas nemazina atspērienu. Jāņem vērā, ka esošie badmintona laukuma risinājumi saglabājas 10 gadus un vairāk. Papildus jāparedz, ka uz seguma var krāsot laukuma līnijas, kas nepazūd.

Vēlams, lai laukumu var ērti uzlikt un noņemt (piemēram to var sadalīt 5 daļās, kā arī liekot to kopā, nebūtu ikreiz nepieciešamas daudz līmlentes).

Ja iespējams: Iestrādāt badmintona laukumā/paklājā un badmintona volānā sensorus, kas fiksē gan spēlētāja, gan volāna pārvietošanos laukumā, kā arī fiksē līniju gadījumus. Šāds "gudrā" badmintona laukuma risinājums šobrīd pasaulē vēl nav radīts.

Izaicinājuma kategorija: Sporta infrastruktūra un aprīkojums
Sporta veids: badmintons
Izaicinājuma autors: Latvijas Badmintona federācija
Jautājumi un komentāri: Atvērt Slack
Izaicinājuma kods: izsph20lv10
Komandas SportHack 2020 Latvija hakatona laikā var risināt partneru izvirzītos izaicinājumus, kā arī startēt ar pilnīgu jaunu vai "work in progress*" ideju.

Startējot ar savu ideju/projektu, aicinām komandas izvērtēt un rast veidus, kā plānotais risinājums būtu piemērojams kādam no izvirzītajiem partneru izaicinājumiem.

* - "work in progress" ir ideja/projekts, kuram kāda būtiska projekta/idejas sastāvdaļa ir realizēta jau pirms hakatona, piemēram, produkta prototips, dizains, pirmie testa lietotāji.