Izaicinājums: Inovatīvs badmintona tīkla statīvs
Izaicinājuma apraksts:
Ir nepieciešams mobils un kompakts badmintona tīkla statīvs (mobili un viegli pārvietojami stabi). Šobrīd tirgū pieejamie statīvi jeb stabi, katrs sver 75 kg, tāpēc tie ir grūti kustināmi un pārvietojami, kā arī ļoti dārgi. Reālajā dzīvē tiek izmantoti dažādi nestandarta risinājumi - stiprinājumi sienās vai stiprināšana pie citām, smagām konstrukcijām. Šādi risinājumi neder, ja badmintona tīkla statīvs īslaicīgi ir jāuzstāda sporta zāles vidū vai citā vietā, kur nav smagu konstrukciju vai iespēja stiprināt tīklu pie sienas.

Iespējamais risinājums varētu būt mobili un viegli vadāmi stabi, kur tīkla stiprināšanai un nospriegošanai tiek izmantoti standarta atsvari (parasti katrā vietā ir svaru zāle, kurā ir 20 kg ripas vai lielas svaru bumbas).

Izaicinājuma kategorija: Sporta infrastruktūra un aprīkojums
Sporta veids: badmintons
Izaicinājuma autors: Latvijas Badmintona federācija
Jautājumi un komentāri: Atvērt Slack
Izaicinājuma kods: izsph20lv11
Komandas SportHack 2020 Latvija hakatona laikā var risināt partneru izvirzītos izaicinājumus, kā arī startēt ar pilnīgu jaunu vai "work in progress*" ideju.

Startējot ar savu ideju/projektu, aicinām komandas izvērtēt un rast veidus, kā plānotais risinājums būtu piemērojams kādam no izvirzītajiem partneru izaicinājumiem.

* - "work in progress" ir ideja/projekts, kuram kāda būtiska projekta/idejas sastāvdaļa ir realizēta jau pirms hakatona, piemēram, produkta prototips, dizains, pirmie testa lietotāji.