Izaicinājums: Informācija par Latvijas sportistu dalību Eiropas sacensībās un klubos
Izaicinājuma apraksts:
Latvijas sportisti regulāri piedalās sacensībās gan Eiropā, gan visā pasaulē, kā arī Latvijas sportisti spēlē dažādos sporta klubos ārpus Latvijas. Lai informētu par Latvijas sportistu startiem ārpus Latvijas, būtu nepieciešams risinājums, kurā vienuviet var atrast informāciju par Latvijas sportistu dalību sacensībās ārpus Latvijas teritorijas. Šāda risinājuma mērķis būtu veicināt Latvijas sportistu līdzjutēju skaita pieaugumu ārvalstu sacensībās, kā arī veicināt ārvalstīs dzīvojošo Latvijas valstspiederīgo mijiedarbību un komunikāciju gan savā starpā, gan ar sportistiem.
Izaicinājuma kategorija: Sports un inovācijas
Sporta veids: starpdisciplinārs pielietojums
Izaicinājuma autors: Eiropas Latviešu apvienība
Jautājumi un komentāri: Atvērt Slack
Izaicinājuma kods: izsph20lv12
Komandas SportHack 2020 Latvija hakatona laikā var risināt partneru izvirzītos izaicinājumus, kā arī startēt ar pilnīgu jaunu vai "work in progress*" ideju.

Startējot ar savu ideju/projektu, aicinām komandas izvērtēt un rast veidus, kā plānotais risinājums būtu piemērojams kādam no izvirzītajiem partneru izaicinājumiem.

* - "work in progress" ir ideja/projekts, kuram kāda būtiska projekta/idejas sastāvdaļa ir realizēta jau pirms hakatona, piemēram, produkta prototips, dizains, pirmie testa lietotāji.