Izaicinājums: Kamanu formas Aerodinamikas pilnveidošana un pielāgošana individuāli atlētam
Izaicinājuma apraksts:
Kamaniņu izveide un dizains ir ļoti komplicēts un interesants izaicinājums, jo katra kamana, līdzīgi kā lielisks uzvalks tiek veidota katram atlētam individuāli pielāgojot auguma īpatnībām. Katram no šiem modeļiem ir līdzīgi, tomēr atšķirīgi, izaicinājumi aerodinamikas pilnveidošanā. Ņemot vērā, ka Latvijā nav pieejams pilna izmēra vēja tunelis, tad lielāko daļu aprēķinu nākas veikt izmantojot datoru. Šobrīd ir izveidoti vairāki kamanu aptecētāju modeļi, kuri labi der atsevišķiem atlētiem, bet mērķis ir izveidot perfektu formu katram Latvijas nacionālās izlases atlētam. Lai mums izdodas!

Izaicinājuma kategorija: Sporta infrastruktūra un aprīkojums
Sporta veids: Kamaniņu Sports
Izaicinājuma autors: Latvijas Kamaniņu Sporta Federācija
Jautājumi un komentāri: Atvērt Slack
Izaicinājuma kods: izsph20lv13
Komandas SportHack 2020 Latvija hakatona laikā var risināt partneru izvirzītos izaicinājumus, kā arī startēt ar pilnīgu jaunu vai "work in progress*" ideju.

Startējot ar savu ideju/projektu, aicinām komandas izvērtēt un rast veidus, kā plānotais risinājums būtu piemērojams kādam no izvirzītajiem partneru izaicinājumiem.

* - "work in progress" ir ideja/projekts, kuram kāda būtiska projekta/idejas sastāvdaļa ir realizēta jau pirms hakatona, piemēram, produkta prototips, dizains, pirmie testa lietotāji.