Izaicinājums: Latvijas sporta brīvprātīgo platforma
Izaicinājuma apraksts:
Tiek meklēts risinājums sporta pasākumu organizētājiem, ar kuru varētu piesaistīt, novērtēt, un motivēt brīvprātīgos, kuri būtu iesaistījušies kādā pasākumā.

Idejiski, brīvprātīgie platformā varētu veidot savus profilus, kur zem katra varētu redzēt, kādos pasākumos ir piedalījušies, kādas atzīmes saņēmuši, kādas rekomendācijas un novērojumus ir snieguši.

Katra organizācija varētu definēt, ko brīvprātīgajam būtu jāsasniedz, lai tiktu pie bonusa jeb dāvanas. Katram pasākumam būtu definēts maksimālais iegūstamais punktu skaits.

Risinājuma pielietojums - iespēja reģistrēties, izvēlēties pasākumus, novērtēt pasākuma kvalitāti, krāt punktus un komunicēt ar citiem brīvprātīgajiem par pieredzi, integrēt partnerus, ar kuru palīdzību motivētu brīvprātīgos, kā arī citi motivējoši elementi, kas maksimāli motivētu brīvprātīgos iesaistīties.

Platforma primāti būtu domāta: sporta organizācijām, kurām ir nepieciešami brīvprātīgie. Sekundāri: Brīvprātīgo kustībām, studentiem, jauniešiem, kuri meklē pieredzi un vienkārši vēlas palīdzēt un būt klāt.

Izaicinājuma kategorija: Sports un inovācijas
Sporta veids: futbols, starpdisciplinārs pielietojums
Izaicinājuma autors: Latvijas Futbola federācija
Jautājumi un komentāri: Atvērt Slack
Izaicinājuma kods: izsph20lv3
Komandas SportHack 2020 Latvija hakatona laikā var risināt partneru izvirzītos izaicinājumus, kā arī startēt ar pilnīgu jaunu vai "work in progress*" ideju.

Startējot ar savu ideju/projektu, aicinām komandas izvērtēt un rast veidus, kā plānotais risinājums būtu piemērojams kādam no izvirzītajiem partneru izaicinājumiem.

* - "work in progress" ir ideja/projekts, kuram kāda būtiska projekta/idejas sastāvdaļa ir realizēta jau pirms hakatona, piemēram, produkta prototips, dizains, pirmie testa lietotāji.