Izaicinājums: Futbola amatieru sportistu platforma
Izaicinājuma apraksts:
Rīgā un citur ir daudz amatieru, kas ikdienā izmanto skolu zāles, mini-pitch laukumus un citus sporta objektus, lai uzspēlētu prieka pēc gan futbolu, gan arī citus sporta veidus. Bet dažreiz sportot gribētajam ir grūti atrast viņa līmenim atbilstošu kompāniju un infrastruktūru (tai skaitā ģeogrāfiski). Tāpat ir sarežģīti nokomplektēt komandas.

Izaicinājums būtu izveidot risinājumu, lai sporta infrastruktūras pārvaldītājiem būtu iespēja piedāvāt savas telpas, bet potenciālie dalībnieki varētu pieteikties aktivitātēm. Papildus varētu būt iespēja veikt samaksu par infrastruktūras lietošanu, publicēt spēlētāju reitingus un vienkārši komunicēt savā starpā.

Mērķis - veicināt cilvēkus nodarboties ar sportiskām aktivitātēm, atvieglojot sacensību vai treniņu norises vietas, komandas biedru un/vai pretinieku atrašanas/komunikācijas procesu.

Iespējamais biznesa modelis: komisija par sporta telpu apmaksu, dalībnieku iemaksas par treniņiem, partneru piesaiste.

Izaicinājuma kategorija: Sports un inovācijas
Sporta veids: futbols, starpdisciplinārs pielietojums
Izaicinājuma autors: Latvijas Futbola federācija
Jautājumi un komentāri: Atvērt Slack
Izaicinājuma kods: izsph20lv4
Komandas SportHack 2020 Latvija hakatona laikā var risināt partneru izvirzītos izaicinājumus, kā arī startēt ar pilnīgu jaunu vai "work in progress*" ideju.

Startējot ar savu ideju/projektu, aicinām komandas izvērtēt un rast veidus, kā plānotais risinājums būtu piemērojams kādam no izvirzītajiem partneru izaicinājumiem.

* - "work in progress" ir ideja/projekts, kuram kāda būtiska projekta/idejas sastāvdaļa ir realizēta jau pirms hakatona, piemēram, produkta prototips, dizains, pirmie testa lietotāji.